top of page
  • Kombi Servis birimlerimiz her zaman müşterilerimize hizmet sunmak için hazırdır. Lütfen piyasada işini bilmeyen ve memnuniyeti sağlayamayan kişiler ve kurumlardan kombinizi uzak tutun ve onlara güvenmeyin. Bursa Kombi Servisi hizmeti veren özellikle hizmet veren firmaların vergi levhalarını, fatura kesebilme yeteneklerini ve mesleki yeterlilik belgelerini dikkatli bir şekilde inceleyin.

kredi_kartı_klimacı.png
Isıtıcı Bakımı

KOMBİ SERVİSİ

KOMBİ BAKIM & KOMBİ MONTAJ

GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ

Kombi Arıza
Kombi Isıtmıyor

Kombi arızası ya da ısıtma sorunlarında ilk olarak kombinin elektrik bağlantılarını kontrol etmeli ve kombi kumanda ayarlarını yapmalısınız. Eğer sorun hala devam ediyorsa, lütfen Bursa Kombi Servisi ile iletişim kurun ve profesyonel bir yardım alın.

Kombi Bakımı

Kombi bakımları yılda en az iki kez yapılması önerilir. Yaz aylarından kış aylarına geçişte veya kış aylarından yaz aylarına geçişte bakım yapılmamış kombiler, cihaz içinde tıkanıklıklar ve düşük performansa neden olabilir. Bu nedenle, kombinizi düzenli olarak bakımlatınız

Kombi Çalışmıyor

Kombi çalışmıyorsa, ilk olarak elektrik bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir. Eğer elektrik bağlantısında bir sıkıntı yoksa ve kombi elektrik alıyorsa, tecrübeli teknik ekibimiz tarafından hizmet alabilirsiniz.

Kombi Tamiri

Kombi tamir hizmeti alırken, kombinizin hasar almadan garanti kapsamında tamir edilmesi en ideal seçenektir. Bu hizmeti sunmakta olan Bursa Kombi Tamir Servisi olarak bu hizmeti sunmaktayız.

Kombi Isıtmıyor

Kombi ısıtma sorunları genellikle yazdan kış aylarına geçişte meydana gelir. Bu sebeple, mevcut kombinizin mod ayarlarını yaptığınızdan emin olun. Eğer mod ayarı yapılmamışsa, Bursa Kombi Servisi ile randevu alarak hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kombi Montajı
Kombi Taşıma

Mevcut kombinizi evinizi, ofisinizi veya iş yerinizi taşırken hızlı ve güvenli bir şekilde uygun fiyatlarla taşıma ve montaj hizmeti sunuyoruz.

KOMBİ SERVİS HİZMET
TEKLİFİ ALIN!

Bizi Arayın: 0 (530) 820 05 57

veya whatsapp hattımızdan mesaj ile iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp : 0 (530) 820 05 57

KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

  • Bursa Kombi Teknik Servisi, kaliteli hizmetlerin adıdır. Müşteri odaklı çalışmalar yapmak ve en iyi şekilde ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Tecrübeli personelimiz ile birlikte, çalışmalarımızda özenli ve özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Aygıt ayarlama
bottom of page